Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Aktualności » Atrakcyjne ceny komunikacji

Atrakcyjne ceny komunikacji

Włączenie Łomianek do I strefy będzie oznaczać dla mieszkańców naszej gminy przede wszystkim duże oszczędności w budżetach domowych. Z Karty Ucznia uprawniającej do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską będą mogli skorzystać wszyscy uczniowie warszawskich szkół podstawowych i gimnazjów dojeżdżający z Łomianek! Bezpłatne będą także przejazdy dla dzieci do 7. roku życia. Pozostali pasażerowie także będą zadowoleni z atrakcyjnych cen biletów.

[obrazek]
 
Z Karty Ucznia uprawniającej do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską będą mogli skorzystać wszyscy uczniowie warszawskich szkół podstawowych i gimnazjów dojeżdżający z Łomianek! Darmowe przejazdy będą dla dzieci do 7. roku życia. 55 złotych będą kosztowały 30-dniowe bilety, które umożliwią młodzieży i studentom przejazd w granicach I strefy biletowej warszawskiej komunikacji miejskiej. 

[obrazek]
30-dniowy bilet dla młodzieży i studentów kosztować będzie 55 zł.

Na wejściu do I strefy skorzystają także osoby, którą jeżdżą na biletach jednorazowych - obecnie, żeby dojechać np. do centrum Warszawy należy liczyć się z wydatkiem 4,80 zł za bilet KMŁ i 4,40 zł za bilet ZTM, natomiast po wejściu do I strefy wystarczy skasować jedynie bilet ZTM za 4,40 zł.

Dzięki wejściu do I strefy pasażerowie z Łomianek będą mogli kupować bilety także:
dobowe (15,00 zł i 7,50 zł),
3-dniowe (36,00 zł i 18,00 zł),
weekendowe (24,00 zł i 12,00 zł),
30-dniowe (110,00 zł i 55,00 zł).

[obrazek]

Obecnie też trwają rozmowy z ZTM w sprawie honorowania zniżek dla posiadaczy "Karty Rodziny 4+" i "Karty Rodziny R". Władze Łomianek czynią wszelkie starania, aby z już końcem stycznia 2018 r. uprawnieni posiadacze ww. kart mogli korzystać z przysługujących im uprawnień.

Więcej TUTAJ.

DS


Do góry