Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Kalendarium » 15-19 stycznia

FERIE z MatFrajdą 2018
Całodzienne zajęcia edukacyjno-kulturalne
Turnus I: 15.-19.stycznia 2018 r.
Turnus II: 22.-26. stycznia 2018 r.

[obrazek]

Jak co roku serdecznie, zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat na całodzienne zajęcia rekreacyjno-edukacyjne FERIE z MatFrajdą 2018, które będą odbywały się w Centrum Kultury w Łomiankach w czasie ferii zimowych (Turnus I: 15.-19. stycznia 2018 oraz Turnus II: 22-26. stycznia 2018).
W ramach zajęć, zapewniamy całodzienną opiekę (w godz. 7:15-16:45) oraz świetną zabawę i zajęcia „z głową” prowadzone przez profesjonalnych pedagogów.

W tym roku w programie:

ŁYŻWOROLKI - nauka/doskonalenie jazdy na łyżworolkach, w tym od podstaw (dla poczatkujących) oraz techniki jazdy i pierwsze ewolucje (dla bardziej zaawansowanych) - w małych grupach (6~12 os.) pod opieką doświadczonych instruktorów szkółki www.rollschool.pl. Zajęcia 5x1h godziny w turnusie, na hali sportowej ICDS Łomianki, zapewniamy wyposażenie, tj. rolki oraz kaski i ochraniacze. W pierwszym dniu ocena umiejętności dzieci i przydział do grup wg. zaawansowania.

ROBORiders – Robotyka LEGO dla Dzieci – dla dziewczynek i chłopców (grupa młodsza) budowania i programowania działających robotów z klocków LEGO WeDo 2.0 (nowa generacja klocków i konstrukcje). Dzieci budują roboty wg. instrukcji lub własnej fantazji (zwierzęta, pojazdy i droidy), a następnie ożywiają je prostym językiem programowania (język obrazkowy - przypominający puzzle z komendami dla robota). Zajęcia 3x1 godziny w turnusie

ROBORiders - PROGRAMOWANIE – nauka programowania w językach edukacyjnych dostosowanych do możliwości dzieci małych (wiek 6-7 l.: ScratchJR, Codable) oraz starszych (wiek 8+ l.: Scratch, Ruby,). Dzieci planują i programują własne historie multimedialne, quizy i proste gry,  a także kalkulatory i narzędzia. W praktyce stosują matematykę i uczą się logiki programowania. Zajęcia 3x1 godziny w turnusie.

GRY MIEJSKIE SMART-MAT – gry i aktywności na powietrzu, w tym m.in.: podchody - matematyczna gra miejska, aktywności ruchowe na pobliskich terenach zielonych lub na boisku. Zajęcia 3x1,5 godziny w turnusie.

GRY LOGICZNE MatFrajda - gry logiczne i planszowe, dydaktyczne gry matematyczne, zabawy i aktywności wokół matematyki (plastyczne, ruchowe, muzyczne), edukacja przez zabawę - na wesoło i bez stresu pod opieką profesjonalnych nauczycielek SMART-MAT.

WARSZTATY TWÓRCZE – twórcze zabawy plastyczne, w tym: origami, projektowanie i wykonanie ozdób i zabawek Zajęcia 3x1,5 godziny w turnusie.

.....................................................
POZOSTAŁE ŚWIADCZENIA
Jak zwykle zapewniamy:
- całodzienną opiekę profesjonalnych wychowawców (doświadczeni nauczyciele),
- pełne wyżywienie,
- ubezpieczenie NNW dla każdego dziecka.

Zgłoszenia przyjmujemy e-mailem lub telefonicznie (zapisy@matfrajda.pl; tel. 759 309 795) lub w recepcji Centrum Kultury w Łomiankach. 
Serdecznie zapraszamy.
Zespół MatFrajda&Centrum Kultury


Do góry