Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Aktualności » Spotkanie noworoczne Seniorów

Spotkanie noworoczne Seniorów

Klub Seniora oraz zaproszeni goście spotkali się w Centrum Kultury, by wspólnie powitać Nowy Rok. Życzenia wszystkim obecnym złożyli w imieniu Burmistrza Łomianek: Beata Duch-Kosiorek i Radny Powiatu, Tadeusz Kordek.

[obrazek]

[obrazek]

W czwartek, 11 stycznia sala widowiskowa w Centrum Kultury wypełniła się znakomitymi osobistościami. Członkowie Klubu Seniora spotkali się, by złożyć sobie życzenia noworoczne. Życzono przede wszystkim wspaniałego Nowego 2018 Roku, jak i zadowolenia z bliskich oraz wnuków.

[obrazek]

Na uroczystości pojawili się m.in. Beata Duch-Kosiorek z Urzędu Miejskiego, Radny Powiatu i Prezes Stowarzyszenia Absolwentów Seniorów, Tadeusz Kordek i Dyrektor Centrum Kultury, Janusz Zawadzki. Z kolei gospodarzy reprezentowała Przewodnicząca Klubu Seniora, Krystyna Krasuska.

[obrazek]

- Jest mi bardzo miło tradycyjnie spotkać z państwem w tym świąteczno-noworocznym czasie. Pan burmistrz bardzo prosił, żeby państwa pozdrowić i życzyć przede wszystkim zdrowia. Życzymy państwu wszelkiej pomyślności, aktywności w Nowym Roku, bo patrząc na salę, widzę, że ze spotkania na spotkanie jest państwa coraz więcej. To jest wspaniałe, że państwo wspólnie spędzają czas - mówiła B. Duch-Kosiorek.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Po życzeniach przyszedł czas na część artystyczną. Przed publicznością wystąpili Monika Orzeszko i szkoła taneczna Studio33.  Nie zabrakło również smacznego poczęstunku, jak i słodkich upominków.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

DS, 12.01.2018
Do góry