Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Aktualności » Łomianki zagrają z WOŚP

Łomianki zagrają z WOŚP

Już w tę niedzielę odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie wspólnie z Orkiestrą zagrają Łomianki. Zapraszamy do Centrum Kultury, gdzie odbędą się koncerty i licytacje cennych przedmiotów.

[obrazek]

W niedzielę, 14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 26. Celem tegorocznego finału będzie pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Przypomnijmy, że w 2017 roku Łomianki zebrały rekordową kwotę 100.586, 30 zł. Czy teraz uda się pobić ten rekord?

- Serdecznie zapraszamy do obejrzenia występów naszych grup artystycznych Happy Dance Studio, Studio33 i grupy teatralno-wokalnej Jolanty Litwin-Sarzyńskiej. Wieczorem o godzinie 18:00 zagrają dla nas JangaSquad i Projekt JEaaa! - pracownicy Centrum Kultury zachęcają do przyjścia do łomianowskiego sztabu WOŚP, który będzie znajdował się przy ul. Wiejskiej.

[obrazek]

W programie zaplanowano również licytacje przedmiotów przekazanych charytatywnie przez darczyńców. W niedzielę można będzie wylicytować m.in. kalendarze z podpisami członków zespołu Pectus. Do akcji dołączyła także znana bokserka Sasza Sidorenko. Pięściarka przekazała na ręce Burmistrza Łomianek, Tomasza Dąbrowskiego rękawice bokserskie, w których wywalczyła mistrzostwo Europy. Wspomniane rękawice oraz możliwość indywidualnego treningu z S. Sidorenko można będzie wylicytować już w tę niedzielę.

Miło nam również poinformować, że Burmistrz Dąbrowski zamierza wyróżnić pięciu najskuteczniejszych wolontariuszy w ramach sztabu WOŚP Łomianki. Otrzymają oni upominki, które zostaną wręczone na specjalnej uroczystości po feriach.

[obrazek]

DS, 12.01.2018Do góry