Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach

Informacje

Aktualności » Dodatkowe klasy w SP3 Łomianki

Dodatkowe klasy w SP3 Łomianki

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi przy ul. Staszica w Łomiankach planuje utworzyć dodatkowe klasy ogólne od III do VI w roku szkolnym 2018/2019. Zapisy rozpoczną się 19 lutego.

[obrazek]
 
- Planuje się utworzenie w roku szkolnym 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Łomiankach przy ul. Staszica 2, klas ogólnych od III do VI. Zapisy uczniów do tych klas będą prowadzone w terminie od 19 lutego do 15 marca 2018 r. – informuje Wydział Oświaty.

Do wyżej wymienionych klas będą przyjmowane dzieci mieszkające na terenie obwodu Szkoły Podstawowej nr 3.

Od 19 lutego do 15 marca br. rodzice, którzy chcą zapisać swoje dziecko do klasy ogólnej III, IV, V lub VI Szkoły Podstawowej nr 3 składają podanie o przyjęcie dziecka w sekretariacie wspomnianej szkoły. Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Podanie należy składać na formularzu PODANIE O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY. Wzór formularza do pobrania TUTAJ lub na stronie internetowej szkoły.

Szczegółowe informacje dotyczące obwodów szkół można znaleźć w załącznikach do Uchwały Nr XXIV/307/2017 Rady Miejskiej w Łomiankach z dnia 9 marca 2017 roku w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów prowadzonych przez Gminę Łomianki do nowego ustroju szkolnego wprowadzonego ustawą - Prawo oświatowe - TUTAJ.

DS / WO, 12.02.2018Do góry