Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach

Informacje

Kalendarium » 16 marca

Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka
eliminacje powiatowe
16 marca 2018 r. od godz. 9.30

W tym roku przypada 41. edycja Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka", w którym do udziału zaproszeni są uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

[obrazek]

Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

Ujawnianie młodych talentów recytatorskich i pobudzenie aktywności artystycznej, popularyzacja literatury i kształtowanie nawyku czytania, ożywienie kontaktu z poezją polska i zagraniczną – to od lat główne zadania Warszawskiej Syrenki.

Konkurs, z ponad czterdziestoletnią tradycją, jest adresowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Co roku, w eliminacjach bierze udział kilka tysięcy dzieci i młodzieży z województwa mazowieckiego. Na przesłuchania finałowe przyjeżdża ok. 200 dzieci z Mazowsza – połowa spoza Warszawy.

Zapraszamy do Centrum Kultury w Łomiankach na  eliminacje powiatowe w dniu 16 marca.

Finał odbędzie się w Centrum Promocji Kultury dla Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy, ul. Podskarbińska 2 w dniach 14 i 15 kwietnia 2018 r.

Do pobrania:

Przypominamy, że należy złożyć oryginały kart uczestników wraz z oświadczeniami jury w recepcji Centrum Kultury do 13. marca! 
Kolejność wystąpień zostanie podana w dniu przesłuchań. 
Prosimy o punktualne przybycie!Do góry