Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach

Informacje

Kalendarium » 24 marca

Spektakl dla dzieci 
Wielkanocna przygoda Krówki Matyldy
24 marca 2018 r., godz. 15.00
ICDS w Łomiankach
ul. Staszica 2
 
[obrazek]

Wszystkie dzieci pragniemy zaprosić na kolejny spektakl edukacyjny w wykonaniu Teatru Pana O., tym razem ściśle nawiązujący do zwyczajów Świąt Wielkanocnych.

W oddali słychać śpiew ptaków, ale... Coś go zagłusza. Co to takiego? Czy to jest rozpaczliwe łkanie? Ale kto tak rzewnie szlocha? Ach, to nasza mała Krówka Matylda, która przemierza świat zupełnie sama. Poszukując przyjaciół, zagubiona krówka natrafia na swojej drodze na różne przygody. Nieoczekiwanie napotyka: słomianego chochoła, roztańczonego Stracha na wróble, Pana Wierzbę i parę innych niezwykłych stworzeń. Każde z nich pociesza Matyldę opowiadając o otaczającym ją świecie, gdzie wszyscy szykują się do Świąt Wielkanocnych.

Poprzez bajkową oprawę, przybliżymy piękny okres, podczas którego rozpoczyna się budzić z zimowego snu cała zagroda Marylki i Antka.
Podczas spektaklu zobaczymy barwne dekoracje z wiosennym tłem oraz plejadę postaci nawiązujących do okresu wielkanocnego i budzącej się, wiosennej przyrody.

Bilety w cenie 24 zł do nabycia na biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury.
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny 3+4+
Serdecznie zapraszamy!Do góry