Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach

Informacje

Aktualności » Judocy powalczą w ICDS

Judocy powalczą w ICDS

Po raz drugi w Łomiankach zagości Nastula Judo Cup. Już w sobotę zawodnicy m.in. z Polski, Francji, Serbii i Niemiec powalczą na starych zasadach sportowego judo. Początek zawodów o godz. 12.00. Zapraszamy!

[obrazek]

W sobotę, 10 marca o godz. 12.00 w hali sportowej ICDS odbędzie się druga edycja Nastula Judo Cup. Zawodnicy będą rywalizować z podziałem na amatorów i masters.

- Miło nam poinformować, że jak na razie na liście startowej oprócz zawodników z Polski, znaleźli się zawodnicy z Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Serbii, Słowacji, Ukrainy oraz Litwy, a to jeszcze nie koniec listy i poczet flag będzie na pewno większy - czytamy w komunikacie przygotowanym przez organizatorów.

W sobotnim turnieju wystartują osoby w wieku od 20. roku życia, które nie brały udziału w zawodach rankingowych organizowanych przez PZJ przez ostatniej pięć lat (oprócz zawodów masters).

Organizatorem imprezy jest Paweł Nastula - polski judoka, mistrz olimpijski z Atlanty w 1996 roku, dwukrotny mistrz świata, trzykrotny mistrz Europy i trzynastokrotny mistrz Polski. Burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski objął Nastula Judo Cup patronatem honorowym.

Więcej na temat zawodów TUTAJ.

DS, 07.03.2018Do góry