Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach

Informacje

Aktualności » II Nastula Judo Cup za nami

II Nastula Judo Cup za nami

W minioną sobotę (tj. 10 marca) w hali sportowej ICDS odbył się II Otwarty Turniej Judo Amatorów i Masters Nastula Cup. Podczas tegorocznego turnieju zmierzyli się ze sobą nie tylko zawodnicy z Polski ale także z zagranicy.

[obrazek]

To już kolejne zawody Judo w Łomiankach. Dziękuje organizatorowi - Pawłowi Nastuli, który jest nie tylko byłym mistrzem olimpijskim - mistrzem świata ale jest jednocześnie mieszkańcem Łomianek. Impreza ta wpisuje się w politykę sportową naszej gminy - powiedział Burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski podczas otwarcia zawodów.

[obrazek]

Nasz turniej z roku na rok się rozwija - świadczy o tym między innymi to, że w zeszłym roku mieliśmy ok. 85 zawodników, a w tym roku jest już ich ponad 130 - stwierdził Paweł Nastula, organizator turnieju.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Podczas zawodów można było odwiedzić także stanowisko fundacji "Sprzymierzeni z GROM" - apolitycznej organizacji non-profit, wspierającej poszkodowanych w służbie żołnierzy oraz funkcjonariuszy innych służb.

[obrazek]

LG, fot. AO


Do góry