Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Kalendarium » 16 kwietnia

Stand up: Piotr Szwedes 
Godzina z Pożycia Mężczyzny
16 kwietnia, godz. 19.00
Centrum Kultury w Łomiankach 

[obrazek]

Idealnie się składa. Idealny temat na tę i każdą inną okazję. Idealny temat na ten czas. Idealny temat na zawsze. Nie tylko dla idealnych kobiet czy mężczyzn.
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór kabaretowo-muzyczny, nazywany przeze samego Piotra Szwedesa comedie-musical stand up. A w nim trochę teatru, kabaretu i muzyki.   

Mars i Wenus, mężczyzna i kobieta, i cały kosmos między nimi i w nich świat, który tworzą, ale niestety, konsekwentnie go burzą. Temat stary jak… no właśnie - świat, a…ciągle aktualny. 
To jest to, co zainteresowało Piotra Szwedesa i Artura Andrusa, z tego narodził się scenariusz, wzbogacony osobiście przez aktora piosenkami z jego warszawskich spektakli i nie tylko. Wśród autorów tekstów piosenek: Emilian Kamiński, Wojciech Młynarski, Kabaret Starszych Panów.

„Czy Państwo wiedzą, że ponad 90 procent utworów muzycznych, dzieł literackich powstało z myślą o kobiecie? A my, Panowie, to co ? Jesteśmy gorsi? Mniej ciekawi? Pozbawieni wnętrza? Jeśli mężczyzna, to znaczy, że wszystko proste? Tak? Bez żadnej  tajemnicy?.
Szwedes przyznaje: „Miał rację Napoleon Bonaparte, kiedy mówił, że Bóg też jest najlepszym  pisarzem, jego poezja to kobieta, jego proza to mężczyzna. I właśnie proza pisze często piękne opowiadania. Chcecie sobie  mnie poczytać? Słusznie, w końcu już cała Polska czyta! Zapraszam! W tę Polskę ze mną!"

Zapraszamy zatem na niekonwencjonalny wieczór, w którym biorą czynny udział widzowie. Zapewniamy, że stand up ten poruszy każdego do śmiechu, do łez... i do śpiewu... 

Program wyłącznie dla widzów pełnoletnich!
Bilety dostępne na biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury.
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny 3+4+ oraz Kartę Seniora.


Do góry