Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Kalendarium » 22 kwietnia

Koncert Piosenek Disneya
w wykonaniu zespołu Sonanto
22 kwietnia 2018 r., godz. 15.00
Centrum Kultury w Łomiankach
wstęp wolny

[obrazek]

Już 22 kwietnia zapraszamy na wyjątkowy koncert piosenek Disneya dla dużych i małych. Choć skierowany jest przede wszystkim do dzieci, to z ciekawością wysłuchany zostanie także przez dorosłych – wszak przeboje z filmów Walta Disney’a są z nami już od kilku dobrych dekad. Na koncercie zostaną zaprezentowane te,  które ukazały się polskich kinach w latach 1989-2016. Nie zabraknie zatem utworów z takich filmów jak: „Mała Syrenka”, „Piękna i Bestia”, „Pocahontas”, „Dzwonnik z Notre Dame” czy „Król Lew”. Pojawią także bardzo znane utwory z ostatnich filmów amerykańskiej wytwórni – „Krainy Lodu”, „Zaplątanych” czy „Vaiany”.

Zespół wokalno-aktorski „Sonanto” powstał w Warszawie w 2012 r. – obecnie tworzy go kilkanaścioro wokalistów, śpiewających aktorów oraz instrumentalistów. Członkami zespołu są absolwenci Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Akademii Teatralnej w Warszawie, Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (obecnie Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego), Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Wydziału Wokalno-Estradowego ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie czy Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej – wśród nich aktorzy teatrów muzycznych, a także profesjonalni instrumentaliści.
W repertuarze zespołu znajduje się obecnie piętnaście programów koncertowych – są to zarówno propozycje o charakterze rozrywkowym, jak i rocznicowo-historycznym.

Zapraszamy serdecznie!
Wstęp wolny.Do góry