Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Aktualności » Do GPSZOK z dowodem i opłatą

Do GPSZOK z dowodem i opłatą

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem korzystania z Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, GPSZOK przy ul. Brukowej przyjmuje odpady tylko od mieszkańców gm. Łomianki po okazaniu dowodu zamieszkania i aktualnego dowodu wniesienia opłaty za wywóz odpadów z posesji.

[obrazek]

GPSZOK przy ul. Brukowej przyjmuje odpady komunalne z gospodarstw domowych zlokalizowanych na terenie naszej gminy, które ze względu na rodzaj (skład) lub rozmiary nie powinny lub nie mogą być gromadzone w stanowiących wyposażenie posesji pojemnikach. W GPSZOK można zostawić odpady surowcowe i odpady zielone w postaci trawy i liści (niezależnie od planowanego odbioru takich odpadów z posesji; jako uzupełnienie systemu odbioru odpadów z posesji) oraz odpady wielkogabarytowe, opony, zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny, baterie i  akumulatory, świetlówki, przeterminowane leki, odpady z drobnych remontów oraz chemikalia, farby, rozpuszczalniki, oleje odpadowe i opakowania po tych produktach.

Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (GPSZOK) jest czynny w dniach:

- poniedziałek, piątek w godz. 7.00-15.00
- wtorek, środa, czwartek w godz. 10.00-18.00
- sobota w godz. 10.00-14.00

DS, 16.05.2018Do góry