Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image

Informacje

Aktualności » Absolutorium dla Burmistrza Dąbrowskiego

Absolutorium dla Burmistrza Dąbrowskiego

Rada Miejska udzieliła absolutorium Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu za wykonanie budżetu w roku 2017. W ten sposób doceniła kierunek rozwoju naszej gminy, który jest konsekwentnie realizowany przez burmistrza.

[obrazek]

W czwartek, 7 czerwca w auli ICDS odbyła się XLIII Sesja Rady Miejskiej w Łomiankach. W porządku posiedzenia znalazł się projekt uchwały dotyczący udzielania absolutorium Burmistrzowi Dąbrowskiemu z tytułu wykonania ubiegłorocznego budżetu. Rada Miejska zdecydowała większością głosów, że Burmistrz Dąbrowski wykonał budżet w roku 2017 i udzieliła mu absolutorium. Warto dodać, że pozytywne opinie na temat budżetu wydały również Regionalna Izba Obrachunkowa oraz Komisja Rewizyjna.

[obrazek]


- Dziękuję radnym, którzy zagłosowali za udzieleniem absolutorium. Dziękuję za przyzwoitość w zakresie realizacji programu wyborczego, dziękuję za zaangażowanie w bieżące sprawy, uczciwość i nie poddawanie się presji. Liczę na dalszą państwa efektywną współpracę, którą na co dzień obserwują nasi mieszkańcy - stwierdził Burmistrz Dąbrowski.

[obrazek]

Dochody ubiegłorocznego budżetu gm. Łomianki zostały wykonane na poziomie 99,16%, natomiast wydatki na poziomie 95,93% (w tym majątkowe - 97,65%).

[obrazek]

Tradycyjnie już porządek sesji Rady Miejskiej próbowało zakłócać kilku działaczy opozycji z Dziekanowa P. pod przewodnictwem byłej radnej z Komitetu wyborczego (również byłego już burmistrza W. Pszczółkowskiego) Zgoda buduje przyszłość, Elżbiety Podolskiej. Grupka ta wracała do tematu wyburzeń przy ul. Rolniczej, których nikt nie planuje!

[obrazek]

DS, 07.06.2018


Do góry