Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image

Informacje

Aktualności » VIII Festyn Parafialny w Dziekanowie Leśnym

VIII Festyn Parafialny w Dziekanowie Leśnym

W ostatnią sobotę w Parafii Matki Bożej Królowej Rodzin w Dziekanowie Leśnym odbył się VIII Festyn Parafialny. Zabawa była przednia, a zaproszony na piknik Burmistrz Dąbrowski nie przybył do dzieci z pustymi rękoma.

[obrazek]

[obrazek]

- Gratuluję Państwu, że jest to już ósma edycja festynu rodzinnego. Tego typu imprezy świetnie integrują rodziny. Życzę udanego dnia i dobrej zabawy - mówił Burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski.

[obrazek]

Tego dnia łomiankowski samorząd razem z burmistrzem reprezentowali także Zastępca Burmistrza, Piotr Rusiecki oraz Radny RM, Krzysztof Wawer. Ks. Proboszcz Dariusz Kosk podziękował parafianom za obecność i życzył sobie tylko jednego: aby wszystko, co zostało przygotowane, tj. wszystkie smakołyki z grilla i słodkości nie pozostały do następnego dnia, tylko znalazły się w żołądkach parafian.

[obrazek]

Tego dnia atrakcji było sporo. Dmuchańce, karuzela czy kule wodne – to tylko niektóre z nich. Były także występy artystyczne i wiele, wiele innych zabaw. Sporym zainteresowaniem cieszyły się loterie fantowe - nagrody główne, w tym rower i hulajnoga, ufundowane zostały przez Burmistrza Łomianek.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

DS, 11.06.2018Do góry