Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach

Informacje

Aktualności » Przerwa na pływalni

Przerwa na pływalni

Od 16 do 29 lipca będzie trwać przerwa technologiczna na pływalni ICDS. W tym czasie nie można będzie skorzystać również z sauny. Ponadto ICDS zaprasza do skorzystania z wakacyjnej promocji, która obowiązuje poza przerwą.

[obrazek]

- W poniedziałek, 16 lipca rozpocznie się planowa przerwa technologiczna na Pływalni ICDS, która potrwa do niedzieli 29 lipca. Podczas jej trwania przeprowadzona zostanie między innymi kontrola stacji uzdatniania wody oraz gruntowne czyszczenie basenu rekreacyjnego i sportowego. Planowane otwarcie Pływalni ma nastąpić w poniedziałek, 30 lipca. Za utrudnienia i ograniczenia z góry uprzejmie przepraszamy. Podczas przerwy technologicznej nie będzie można również skorzystać ze strefy sauny – informuje ICDS.

W trakcie wakacji – poza przerwą technologiczną – można skorzystać z wakacyjnej promocji na pływalni. Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00 można popływać przez 45 minut za 2,50 zł. Promocja dotyczy dzieci i młodzieży do 18 lat.

DS, 06.07.2018Do góry