Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach

Informacje

Aktualności » Trwa budowa świetlicy w Burakowie

Trwa budowa świetlicy w Burakowie

- Jest to kolejna bardzo istotna inwestycja na terenie Burakowa - mówił Burmistrz Dąbrowski. Dziś u zbiegu ulic Parkowej i 11 Listopada odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod świetlicę miejską.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Jeszcze tej jesieni w Burakowie powstanie świetlica miejska, która już niedługo będzie służyć jako miejsce spotkań tamtejszych mieszkańców. W budynku będą znajdowały się sale spotkań, zajęć i pomieszczenia pomocnicze. Z kolei na zewnątrz planowane są plac zabaw i parking.

[obrazek]

[obrazek]

Dziś, tj. 6 lipca odbyło się wmurowanie kamienia węgielnego pod świetlicę. Budowany obiekt został poświęcony przez o. Włodzimierza ze Wspólnoty Kamiliańskiej w Burakowie.

[obrazek]

- Jest to kolejna bardzo istotna inwestycja na terenie Burakowa. Wcześniej została wykonana ul. Parkowa wraz ze ścieżką rowerową, także wzdłuż ul. Warszawskiej powstała ścieżka rowerowa, wymieniono przystanki autobusowe na nowe. Osiedle Buraków stało się bardziej przyjazne dla mieszkańców - mówił Burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski.

[obrazek]

Burmistrz podkreślił, że teren, który do tej pory był niewykorzystany, teraz będzie "pracował" na rzecz mieszkańców. Dodał również, że duży wkład w inwestycje w Burakowie ma tamtejszy radny - Wiesław Bochenek.

[obrazek]

- Chciałbym pogratulować mieszkańcom Burakowa wyboru radnego. Z panem W. Bochenkiem dobrze się współpracuje. Warto stawiać na ludzi, którzy angażują się w pracę na rzecz lokalnej społeczności i wkładają w to serce - stwierdził burmistrz.

[obrazek]

[obrazek]

DS, 06.07.2018Do góry