Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach

Informacje

Aktualności » Dzieci zadowolone z nowego placu zabaw

Dzieci zadowolone z nowego placu zabaw

W ostatnich tygodniach w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomiankach odbyła się akcja "Lato w Mieście 2018". Dzieci brały udział w wycieczkach, jak i zabawach na terenie szkoły. Uczniowie bardzo chętnie korzystali ze zmodernizowanego placu zabaw. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

[obrazek]

[obrazek]

Szkoły z terenu gm. Łomianki po raz kolejny podjęły się organizacji letniego wypoczynku dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Pierwsza część zajęć odbyła się w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomiankach.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

W trakcie wypoczynku dzieci wybrały się na wycieczki do Wilanowa, Łazienek Królewskich, zoo oraz Twierdzy Modlin. Odbywały się również pogadanki na temat bezpieczeństwa, zajęcia sportowe, dyskoteki, warsztaty artystyczne, gry, zabawy i konkursy. Nie zabrakło także wyjść na pływalnię w ICDS. Sporym zainteresowaniem uczniów cieszył się plac zabaw, który gmina zmodernizowała jeszcze w trakcie roku szkolnego.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Od tego tygodnia akcja odbywa się w Szkole Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Leśnej.

DS, 11.07.2018
Fot. własne / SP1Do góry