Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image

Informacje

Aktualności » Już dziś mecz z Ursusem

Już dziś mecz z Ursusem

KS Łomianki przygotowuje się do nowego sezonu IV ligi. W tym czasie łomiankowscy piłkarze sprawdzają swoje umiejętności w meczach towarzyskich. Dziś kolejny sparing - tym razem z Ursusem Warszawa.

[obrazek]

Dziś, tj. 3 sierpnia KS Łomianki zmierzy się na boisku przy ul. Fabrycznej 48 z Ursusem Warszawa. Początek meczu zaplanowano na godz. 18.00. Jest to kolejne spotkanie, które nasi piłkarze rozegrają w ramach przygotowań do sezonu 2018/2019. Nowe rozgrywki rozpoczną się 11 sierpnia od wyjazdowego meczu z Hutnikiem Warszawa.

W poprzednich tygodniach KS Łomianki rozegrał szereg spotkań towarzyskich. Najpierw zespół z Fabrycznej pokonał Grom Warszawa 5:3 (gole: Danian Pavlas, Michał Kielak x 2, Karol Szeliga, zawodnik testowany) i MKS Przasnysz (Adrian Stępień x 2, Maciej Gędaj, Aron Majczyna, Wojciech Kalinowski, zawodnik testowany, Mateusz Kowalski), by kilka dni później przegrać z Victorią Sulejówek 1:3 ( Łukasz Stanisławski). W ostatni weekend KS Łomianki rozgromił Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6:1 (Danian Pavlas x 3, Michał Kielak, Mateusz Kowalski, Hayk Avanesyan) i Marymont Warszawa 9:1.

DS, 03.08.2018
Fot. KS ŁomiankiDo góry