Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image

Informacje

Aktualności » VII Bieg Pamięci Narodowej

VII Bieg Pamięci Narodowej

Burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomiankach, Marek Lis zapraszają wszystkich chętnych do udziału w VII Biegu Pamięci Narodowej. Bieg odbędzie się już jutro.

[obrazek]

Bieg jest imprezą „otwartą” i odbywa się w trzech kategoriach wiekowych:
- kategoria A – uczniowie szkół podstawowych klas IV-VI,
- kategoria B – młodzież gimnazjalna i uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych,
- kategoria C – młodzież licealna i dorośli.

Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 3 800 m. Trasa będzie prowadzić od zajezdni autobusowej w Kiełpinie obok Jeziora Kiełpińskiego w kierunku Wisły do ulicy Brzegowej, następnie ulicą Armii Poznań i Kościelną Drogą do Klubu Wiejskiego Wilczeniec.

Start nastąpi o godz. 10.00; zapisy do biegu rozpoczną się o godzinie 9.00 przy zajezdni autobusowej w Kiełpinie.

Niezbędnym warunkiem, który każdy uczestnik musi spełnić jest pisemne oświadczenie, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w biegu. W przypadku osób niepełnoletnich oświadczenie musi być podpisane przez prawnych opiekunów w momencie zgłoszenia do startu.

Organizator przewiduje nagrody za I, II i III miejsce w każdej kategorii wiekowej, osobno dla chłopców i dziewcząt. Każdy uczestnik biegu otrzyma również pamiątkową koszulkę.

Zakończenie imprezy nastąpi na terenie Klubu Wiejskiego Wilczeniec, gdzie przewidziane jest ognisko z pieczeniem kiełbasek, śpiewanie pieśni patriotycznych i rozmowy z kombatantami.

DS, 07.09.2018Do góry