Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image

Informacje

Aktualności » MAMY nakręcą teledysk

MAMY nakręcą teledysk

Już w tę sobotę Mamy z terenu gm. Łomianki… nakręcą teledysk. Uczestniczki akcji planują spotkać się na placu zabaw w Kiełpinie i ułożyć wielki napis MAMA. Zapraszamy!

[obrazek]

- Drogie Mamy z Łomianek i okolic! Zapraszamy do wzięcia udziału w ciekawym projekcie społecznym realizowanym przez jedną z mieszkanek Łomianek. W najbliższą sobotę, 15.09 rozpoczyna się nowy projekt społeczny o nazwie „Jestem Mamą”, który planowany jest jako akcja wsparcia dla wszystkich Mam udzielanego przez Mamy. W ramach projektu planowana jest realizacja teledysku do utworu, który będzie hymnem akcji.  Jest on bardzo pozytywny i z humorem opisuje mniejsze i większe katastrofy dziecięce, a przede wszystkim mówi o wielkiej pozytywnej energii płynącej z bycia Mamą, co będzie podstawą projekt – mówią mamy skupione wokół projektu „Jestem Mamą”.

Nagranie teledysku odbędzie się w dniu w tę sobotę od godz. 10:00 do 13:00 na terenie placu zabaw w Kiełpinie przy ul. Warszawskiej 226. Zapraszamy wszystkie zainteresowane Mamy wraz z pociechami do udziału. Jak twierdzą organizatorki, planowany jest prosty synchroniczny ruch oraz ustawienie z uczestniczek słowa MAMA, które będzie filmowane od góry. Projekt ma charakter niekomercyjny. Obowiązują stroje dowolne, obowiązkowy jest wyłącznie uśmiech.

Więcej o projekcie "Jestem Mamą" - TUTAJ.

DS, 13.09.2018Do góry