Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image

Informacje

Kalendarium » 14 października

Spektakl muzyczno-baletowy 
"Wodewil starej Warszawy"
14 października. 17.00
Integracyjne Centrum Dydaktyczno - Sportowe
ul. Staszica 1
[obrazek]

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie! Spektakl muzyczno-baletowy Wodewil Starej Warszawy w wykonaniu Teatru Sabat! Usłyszymy najpiękniejsze szlagiery z warszawskich scen okresu międzywojennego z repertuaru Hanki Ordonówny, Miry Zimińskiej, Zuli Pogorzelskiej, Adolfa Dymszy, Eugeniusza Bodo oraz Mieczysława Fogga i wielu innych. 

Na spektakl złożą się piosenki towarzyszące oddziałom Piłsudskiego w okresie Bitwy Warszawskiej, jak również utwory z okresu lat 20. i 30. z repertuarów teatrów muzycznych z tego okresu „Qui Pro Quo”, „Adria” czy też „Morskie Oko”.

Z najpiękniejszego okresu teatrów rewiowych, kiedy mówiło się o Warszawie, że jest Paryżem Wschodu 1920-1936, przypomnimy wielkie szlagiery Henryka Warsa, Jerzego Petersburskiego, Zygmunta Krasińskiego oraz Mariana Hemara z repertuarów najsłynniejszych gwiazd z tego okresu: Hanny Ordonówny, Miry Zimińskiej, Zuli Pogorzelskiej, Jana Kiepury, Eugeniusza Bodo, Adolfa Dymszy i wielu innych.
Wszystko to w nowych aranżacjach muzycznych, wspaniałej choreografii i znakomitej oprawie scenograficznej. Spektakl ten jest sentymentalnym i historycznym  przypomnieniem lat 20. i 30.

Serdecznie zapraszamy! Wejściówki do odbioru w recepcji Centrum Kultury.


Do góry