Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image

Informacje

Aktualności » Atrakcje na październik

Atrakcje na październik

Koncerty, spotkania, kabarety, spektakle...To wszystko czeka na Państwa w październiku. Zapraszamy do zaplanowania czasu z Centrum Kultury w Łomiankach. Będzie się działo!

6 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA)

[obrazek]

Bańka Bach - Teatr Baniek Mydlanych - w trakcie spektaklu zobaczymy różne oblicza baniek mydlanych: bańkę w bańce, białą bańkę mydlaną, płonącą oraz rozszczepienie bańki! Bilety 8 zł.

7 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA)

[obrazek]

I Biesiada Łomiankowska - w programie m.in. zabawy muzyczne i taneczne oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych. Wstęp wolny. Zaczynamy o godzinie 13.00.

13 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA)

[obrazek]

"Żona do adopcji", czyli spektakl teatralny. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć! Bilety od 30 zł.

14 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA)

[obrazek]

Akademia Odkrywcy im. Tony Halika "Iran", czyli kolejne spotkanie małych odkrywców! Tym razem kierunek Iran! Poznamy tradycyjne irańskie stroje i obyczaje! A do tego warsztaty i skoki przez symboliczny ogień! Bilety 16 zł.

[obrazek]

Wodewil Starej Warszawy - Teatr Sabat, czyli najpiękniejsze szlagiery z warszawskich scen okresu międzywojennego z repertuaru m.in. Hanki Ordonówny, Zuli Pogorzelskiej, Eugeniusza Bodo oraz Mieczysława Fogga i wielu innych. Wejściówki do odbioru w naszej recepcji.

[obrazek]

Kabaret Formacja Chatelet - Kandydaci - to program o wyborach. Ale nie tylko tych politycznych. Również, a może przede wszystkim, o wyborach życiowych, codziennych...Czyli duża dawka humoru gwarantowana! Bilety 40 zł.

20 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA)

[obrazek]

Koziołek Matołek - spektakl dla dzieci. Chyba nie znajdzie się osoba, która nie słyszała o fascynujących przygodach Koziołka Matołka. W drodze do Pacanowa nie mógł ominąć Łomianek! Bilety 24 zł.

26 PAŹDZIERNIKA (PIĄTEK)

Scena Zaułek Antoni Muracki - znakomity bard, który od wielu lat zachwyca i rozśmiesza piosenką literacką. Jego koncerty to spektakle satyryczno-liryczne o dużym ładunku emocjonalnym, który znajdujemy zarówno w tekstach jak i muzyce. Więcej szczegółów wkrótce.

27 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA)

[obrazek]

Kacper Kuszewski - spektakl "Album rodzinny" Będzie to pełna humoru podróż do epoki lat 20. i 30. XX wieku ujęta w formę kilkunastu piosenek. W te czasy przeniesie nas Kacper Kuszewski! Znany aktor teatralny i telewizyjny. Bilety od 26 zł.

29 PAŹDZIERNIKA (PONIEDZIAŁEK)

[obrazek]

Koncert zespołu El Salsero. Powstanie zespołu jest konsekwencją szalonych pomysłów, miłości do muzyki oraz pasji do realizacji celów oraz postanowień. W tym roku, w październiku 2018 zespół El Salsero przyjeżdża na drugie w swojej historii tournee do Europy! Bilety 28 zł.

DS, 03.10.2018
Źródło: Centrum Kultury


Do góry