Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image

Informacje

Aktualności » Nowe narzędzia dla strażaków

Nowe narzędzia dla strażaków

Ochotnicza Straż Pożarna w Łomiankach otrzymała nowe narzędzia, które posłużą druhom do drobnych napraw warsztatowych oraz działań ratowniczych. Narzędzia ufundowała firma Profix.

[obrazek]

W czwartek, 4 października odbyła się uroczystość przekazania nowych narzędzi dla strażaków z OSP Łomianki.

[obrazek]

- Skuteczność naszych działań wynika z wyszkolenia ratowników oraz sprawnego sprzętu. Temu, by nasze samochody i urządzenia były zawsze niezawodne z pewnością przysłużą się najwyższej jakości narzędzia marki Proline Tools, które zostały nam przekazane przez Joannę Woźniak - dyrektor marketingu firmy Profix sp. z o.o. Dzięki nim będziemy mogli lepiej i wygodniej wykonywać drobne naprawy warsztatowe, jak również znajdą one zastosowanie podczas tych działań ratowniczych, w których wymagana jest precyzja i czynności manualne – mówią strażacy.

[obrazek]

Wyrazy wdzięczności za wspieranie działalności strażaków oraz pamiątkową grawerkę przekazał gościom naczelnik OSP.

[obrazek]

- Jednocześnie zarząd OSP dziękuje druhowi Jakubowi Rudnickiemu za osobistą inicjatywę oraz zaangażowanie w sfinalizowanie tego przedsięwzięcia - dodają strażacy.

DS, 05.10.2018

Do góry