Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image

Informacje

Aktualności » Awans Łomianek: z 88. na 3. miejsce!

Awans Łomianek: z 88. na 3. miejsce!

Łomianki znowu wśród najlepszych w Polsce! Miasto Łomianki zajęło III miejsce w klasyfikacji ogólnej rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego Wspólnota „Sukces kadencji 2014-2018” w kategorii małe miasta.

[obrazek]

W dniach 2-3 października w Katowicach odbyło się XVI Samorządowe Forum Kapitału i Finansów. W trakcie 1200 uczestników wzięło udział w 10 równoległych konferencjach i dyskusjach podczas paneli. Forum zostało zorganizowane z myślą o samorządowcach i przedstawicielach firm dostarczających usługi dla jednostek samorządu terytorialnego.

[obrazek]

Podczas Forum Gminę Łomianki reprezentowali: Burmistrz Tomasz Dąbrowski i Wiceburmistrz Piotr Rusiecki.

[obrazek]

Warto dodać, że łomiankowscy samorządowcy wrócili do Łomianek z prestiżową nagrodą. Największe czasopismo samorządowe Wspólnota ogłosiło zwycięzców rankingu „Sukces kadencji 2014-2018”. Łomianki zajęła w rankingu małych miast trzecie miejsce. To oznacza, że w przeciągu jednej kadencji wykonały olbrzymi skok z 88. lokaty. Zgodnie z zasadami klasyfikacja ogólna uwzględniała poziom osiągniętych wskaźników w rankingach finansowych, ekonomicznym, infrastrukturalnym i społecznym.

DS, 15.10.2018


Do góry