Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image

Informacje

Aktualności » Policjanci chcieli pomóc

Policjanci chcieli pomóc

Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który miał leżeć na chodniku. Okazało się, że był nietrzeźwy. Podczas udzielania mu pomocy, interweniujący funkcjonariusze zostali przez niego znieważeni. Dodatkowo mężczyzna naruszył ich nietykalność cielesną.

[obrazek]

Około godz. 23.00 do dyżurnego komisariatu w Łomiankach wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który miał leżeć na chodniku przy ulicy Wiślanej. Na miejsce interwencji udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Od mężczyzny była wyczuwalna bardzo silna woń alkoholu. W rozmowie z mundurowymi oświadczył, że wracając z pracy postanowił odpocząć sobie na chodniku.

- Funkcjonariusze chcąc udzielić mężczyźnie pomocy, ustalili jego adres zamieszkania. Gdy policjanci wraz z mężczyzną byli już przy posesji, nagle 55-latek stał się agresywny. Wobec udzielających mu pomocy funkcjonariuszy mieszkaniec łomiankowskiej gminy zaczął używać wulgarnych słów znieważając ich oraz szarpać za mundur, czym spowodował naruszenie ich nietykalności cielesnej - informuje Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach.

Policjanci w związku z popełnionymi przestępstwami zatrzymali 55-latka. Funkcjonariusze osadzili mężczyznę w policyjnej celi, do czasu jego wytrzeźwienia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za czyny, których się dopuścił grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

DS, 14.11.2018
Źródło: KPP Stare BabiceDo góry