Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image image image
plac zabaw w Kiełpinie
pełnowymiarowe boisko przy ul. Wiślanej
przedszkole w Dziekanowie Leśnym
Bitwa pod Łomiankami 1939
Kampinoski Park Narodowy
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach
UNIA EUROPEJSKA | BITWA POD ŁOMIANKAMI | GOSPODARKA ODPADAMI | KOMUNIKACJA MIEJSKA

Informacje

Aktualności » Wielki Bieg do Centrum Zdrowia Dziecka

Wielki Bieg do Centrum Zdrowia Dziecka

W sobotę (24.11) o godzinie 8 z Lotniska Warszawa - Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, wystartuje sztafeta biegowa do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Wszystko po to aby zebrać pieniądze na leczenie 7- letniego nowodworzanina Kacpra Zagozdona. Trasa biegu prowadzi przez Łomianki.

[obrazek]

Trasa biegu wytyczona została przez Nowy Dwór Mazowiecki, Kazuń, Czosnów, Łomnę, Dziekanów Polski, Łomianki i Warszawę. Na czas biegu ulice blokować będą funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji.  Podczas biegu prowadzona będzie zbiórka pieniężna na leczenie młodego nowodworzanina.

Podczas biegu prowadzona będzie zbiórka smsowa oraz do puszek, które posiadać będą uczestnicy biegu oraz wspomagający studenci. Całość transmitowana będzie w naszym portalu a sygnał przekazany również na naszej stronie. W biegu udział weźmie min. Jacek Kowalski - przewodniczący Komitetu Społecznego, Małgorzata Wójcik - koordynatorka biegu wraz z członkami komitetu społecznego. Nie zabraknie żołnierzy, strażaków i studentów.  Każdy może dołączyć do biegu i pobiec choćby kilometr dla Kacperka.

żródło: wirtualnynowydwor.plDo góry