Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image

Informacje

Aktualności » Misie Pocieszyciele już z małymi pacjentami.

Zbiórka „Misiów Pocieszycieli”, którą zorganizował Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomiankach dobiegła końca. OPS zebrał ponad 100 misiów. W akcje włączyli się: Mieszkańcy Miasta i Gminy Łomianki, Bank Santander, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomiankach, Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Polskim, Przedszkole Samorządowe w Dąbrowie oraz w Dziekanowie Leśnym, Przedszkole i Żłobek Kids Story, Dziekanów Bajkowy. 
Dziś Burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska-Piotrak, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach oraz Przedstawiciele Banku Santander odwiedzili Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym gdzie przekazali około 40 misiów pocieszycieli dla dzieci z klinicznego oddziału chirurgii z klinicznym pododdziałem laryngologii i urologii. Radości i wzruszeń małych pacjentów nie było końca. Warto pomagać. 
Pozostałe misie będą towarzyszyły w codziennej pracy pracownikom socjalnym i psychologom Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach w kryzysowych spotkaniach z dziećmi. Misie otrzyma również Straż Miejska w Łomiankach i Ochotnicza Straż Pożarna. 
 
Wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w akcję „MIŚ POCIESZYCIEL” serdecznie dziękujemy. 
Dominika Kowalczyk-Ptasińska
[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]


Do góry