Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image

Informacje

Aktualności » Seniorzy w Łomiankach nie nudzą się !

Gmina Łomianki zapewnia seniorom szeroką ofertę różnych form aktywności: wykłady, wycieczki, nornic walking, spotkania integracyjne przy muzyce, warsztaty artystyczne, program aktywny senior.
W ostatnich dniach czerwca ponad 100 osobowa grupa z Łomianek (członkowie Klubu Seniora, Stowarzyszenia Uczniowie Seniorzy Szkoły Podstawowej w Łomiankach,  Związku Emerytów i Rencistów, Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz seniorzy niezrzeszeni) na zaproszenie pani Burmistrz Małgorzaty Żebrowskiej-Piotrak uczestniczyła w wycieczce do Muzeum Kolejnictwa w Sochaczewie. 

W programie wyjazdu było wiele atrakcji, między innymi: zwiedzanie Muzeum, przyjazd kolejką wąskotorową do Wilcz Tułowskich, spacer z przewodnikiem po Puszczy Kampinoskiej oraz piknik z ogniskiem nad rzeką Łasicą w Tułowicach.
Pogoda dopisała, uczestnicy bawili się świetnie.  Późnym popołudniem wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do domów. Pomimo trwających upałów nasi seniorzy czuli się bezpiecznie. W czasie wycieczki opiekował się nimi ratownik medyczny, za którego udział dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach.[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Kamila Urbańska


Do góry