Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image

Informacje

Aktualności » VII Bieg Pamięci Narodowej za nami

14 września br., w sobotę ponad dwustu zawodników wzięło udział  w VIII edycji Biegu Pamięci Narodowej w Łomiankach. Bieg wpisał się na stałe w kalendarz imprez sportowo-patriotycznych Łomianek.
Pobiegli w nim głównie uczniowie łomiankowskich szkół podstawowych i liceum, ale nie zabrakło również odważnych dorosłych. 
Na mecie każdy z uczestników otrzymał z rąk Pana Kazimierza Medyńskiego, prezesa Koła Związku Kombatantów RP i BWP oraz Burmistrz Łomianek Małgorzaty Żebrowskiej-Piotrak pamiątkowy medal. Po wysiłku był czas na odpoczynek, kiełbaski z ogniska i nagrody.

Sobotni bieg był organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 i Urząd Miejski w  Łomiankach. Dziękujemy za udział w tej niecodziennej imprezie sportowej o charakterze patriotycznym wszystkim zawodnikom, ich kibicom, a za pomoc harcerzom z 444 Drużyny Harcerskiej im. Harcmistrza Tadeusza Zawadzkiego "Zośka". Dziękujemy także sołtysowi  Kępy Kiełpińskiej Krzysztofowi Skarbkowi, właścicielowi Stajni Lider za nieodpłatne użyczenie terenu na ognisko dla uczestników biegu.


[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]


foto:kż


Do góry