Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image

Informacje

Kalendarium » 21 września (sobota)

Klub Tenisowy Frajda Łomianki zaprasza dzieci na zajęcia tenisa ziemnego dofinansowane w ramach Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa.  

Klub jest jednym z 17 klubów w Polsce, które dołączyły w tym roku szkolnym do elitarnego programu. Partnerzy Programu: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek tenisowy, Lotos, Kinder, Wilson. Projekt jest objęty Honorowym Patronatem Burmistrz Łomianek Małgorzaty Żebrowskiej-Piotrak.

Zajęcia mają dofinansowanie. Odbywać się będą od października do końca roku szkolnego w Klubie Tenisowym Frajda w centrum Łomianek (Jeziorna 1a) pod okiem wykwalifikowanej kadry zgodnie z wymogami Polskiego Związku Tenisowego oraz wg programu Tenis10. Jest możliwość kontynuowania udziału w programie do ukończenia 10 r. ż. Nie jest wymagana umiejętność gry w tenisa. 

Już w sobotę 21.09 o godzinie 16.00 zapraszamy na Jeziorną 1a na spotkanie informacyjne i testy sprawnościowe kwalifikujące do projektu dzieci z roczników 2013/12/11. Więcej informacji: 668 247 451. Zapraszamy :)

[obrazek]


Do góry