Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image image image image

Informacje

Kalendarium » 26 października (sobota)

[obrazek]

Zapraszamy do szalonej zabawy z udziałem aż 15-stu podmorskich stworzeń!
Krab Stefan, Rybka Norris i Ślimak Waldek - stworzenia żyjące w oceanie, postanawiają zorganizować prawdziwy artystyczny festiwal w Podmorskim Królestwie. Podczas corocznego Koncertu Muzyki Wielorybów, chcą zaprezentować najbardziej utalentowane istoty żyjące jakby na to nie spojrzeć NA DNIE. Rozpoczyna się szalony casting, a wraz z nim wyścig z czasem. Bohaterowie spotykają najdziwniejsze oryginały zamieszkujące Podmorskie Królestwo: Murenę Irenę śpiewająca w duecie z zacinającą się Syreną, Pana Gąbkę – rapującego ekscentryka, Walerego Morświna – eksperta w puszczaniu bączków (zabawkowych), a także Jaśka Śledzia, Stepujące Krewetki, Rekina Łuskę, Magistra Homara i Szaloną Ośmiorniczkę. Niestety naszym bohaterom nie pójdzie tak gładko z organizacją – bo oto z więzienia zwiał wielki chuligan i ladaco – Rekin Młotek. 
Rekin chce wykorzystać czas festiwalu do swoich niecnych celów. Nasi dzielni bohaterowie muszą zrobić co w ich mocy aby uratować planowany Talent Show. Całości widowiska dodaje fantastyczna muzyka z elementami śpiewu wielorybów i odgłosów morza – śmieszne piosenki oraz fantazyjne, kolorowe kostiumy.


Do góry