Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image

Informacje

Kalendarium » 26 października (sobota)

CHCESZ MIEĆ RACJĘ CZY RELACJĘ ?- Fantastyczny warsztat o skutecznej komunikacji ( NIE ) tylko DLA PAR, SINGLI i RODZICÓW z wykorzystaniem metodologii FRIS®
Warsztat ma na celu zapoznanie uczestników z metodologią FRIS® i zaprezentować  możliwości w zakresie skutecznej komunikacji opartej na empatii oraz przełamaniu bariery w komunikacji.
Jeżeli chcesz : 
Skutecznej się komunikować
Budować świadomie swoje związki i relacje
Poprawić jakość swojego życia i innych
Szybciej rozwiązywać problemy
Tworzyć jakościowe relacje
Skuteczniej wychowywać dzieci, być mądrzejszym rodzicem, mocnej kochającym partnerem, wyrozumiałym przyjacielem
Być szczęśliwszym człowiekiem

To zapraszam Cię na ten wyjątkowy warsztat. Przyjdź ! 
To będzie bardzo wartościowy czas : 

Spotkanie poprowadzi WIZJONERKA I ENTUZJASTKA ŻYCIA – Wyrzutnia pomysłów : Martyna Guba – 
Expert światowej metody Points Of You®, Certyfikowany Trener i Partner FRIS®,  Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju, Doradca Edukacyjno – Zawodowy, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego, Tutor, jeden z niespełna 80 Facylitatorów Points Of You® w Polsce, Akredytowany Coach ICI , Moderator procesów grupowych, Licencjonowany Konsultant MTQ 48, Przedsiębiorca z 20 letnim stażem, Właścicielka firmy www.forchange.pl, Członek Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, Ambasadorka Ogólnopolskiego Programu "Sukcesu To Ja" wspieranego przez Fundację "Sukcesu Pisanego Szminką". Twórczyni Ogólnopolskiego projektu PLANETA DLA SINGLI®. 
Więcej o prowadzącej : https://www.fabrykawarsztatow.pl/trenerzy/martyna-guba/
KOSZT : 40,00 PLN / osoba ( ilość miejsc ograniczona )

To szkolenie jest częścią „Festiwalu FRIS®” – akcji, w ramach której 25 i 26 października 2019 r. są organizowane szkolenia FRIS® w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.

KONTAKT : Martyna Guba : 733 16 16 16
ZGŁOSZENIA : www.fabrykawarsztatow.plDo góry