Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image

Informacje

Aktualności » Uwaga na osoby podszywające się pod pracowników Urzędu Miejskiego w Łomiankach.

Uwaga na osoby podszywające się pod pracowników Urzędu Miejskiego w Łomiankach.

Szanowni Państwo,

Otrzymaliśmy informację, iż odwiedzają Państwa w domach osoby, które twierdzą, iż działają z ramienia Urzędu Miejskiego w Łomiankach i proponują Państwu dotację na zakup instalacji solarnych lub fotowoltaicznych.

Z całą stanowczością informujemy, iż Urząd Miejski w Łomiankach nie podpisał umowy z żadną firmą sprzedającą i instalującą instalacje solarne lub fotowoltaiczne. Żadna z firm działających na rynku nie została upoważniona przez Urząd Miejski do odwiedzania Państwa w domach i do zbierania od Państwa informacji.

Dotacje, które mogą Państwo pozyskać na instalację solarne lub fotowoltaikę są oferowane na poziomie krajowym w ramach programu „Mój prąd” lub programu „Czyste Powietrze”.

Jedyna dotacja oferowana mieszkańcom przez Urząd Miejski to dotacja do wymiany pieca. Dotacja przyznawana jest mieszkańcom na ich wniosek. Celem przyznania dotacji odwiedzamy Państwa w domach, ale po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu wizyty.[obrazek]ms
grafika: canva


Do góry