Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image

Informacje

Aktualności » Akcja "Zima w mieście 2020"


Akcja dla dzieci ze szkół z terenu Gminy Łomianki zaplanowana jest od 10 do 21 lutego 2020 r. Uczniowie w tym czasie będą mogli skorzystać z bogatej propozycji zajęć.

Przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 17.00 szkoły zapewnią opiekę uczniom. W placówkach będą organizowane m.in. zajęcia stacjonarne (sportowe, rekreacyjne, edukacyjne, muzyczne, plastyczne) oraz zajęcia poza placówkami. 

Udział w akcji jest odpłatny. Tygodniowy koszt wynosi: 150,00 zł. W cenie wliczone są dwa posiłki: śniadanie i obiad.

Akcja planowana jest w pięciu szkołach podstawowych pod warunkiem zebrania grupy co najmniej 14 dzieci (na zajęcia w jednym tygodniu). Zapisy potrwają do 20 grudnia 2019 r. Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do wybranej szkoły w celu zapisania dziecka (należy dostarczyć do szkoły w ww. terminie wypełnioną kartę zgłoszenia uczestnictwa w akcji Zima).

Wykaz szkół biorących udział w akcji:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomiankach, ul. Warszawska 73

Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomiankach, ul. Partyzantów 31

Szkoła Podstawowa nr 3 w Łomiankach, ul. Staszica 2 

Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Leśnym, ul. Akinsa 6

Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Polskim, ul. Rolnicza 435 

Ostateczną informację, w których szkołach będzie prowadzona akcja oraz termin dokonywania wpłat przez rodziców podamy 30 grudnia 2019 r. na stronie internetowej www.lomianki.pl.

[obrazek]

ag
grafika: canvaDo góry