Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image

Informacje

Kalendarium » 24 stycznia (piątek)


[obrazek]

KAMIL WASICKI – „NAJPIĘKNIEJ”
Wyjątkowy akustyczny koncert, złożony z najbardziej lirycznych, poetyckich piosenek, wydanych na płytach: Chwyć mnie za rękę, Dobre rzeczy się zdarzają i Żywioły. Wszystko zagrane … Najpiękniej. Artyście na scenie towarzyszyć będą:
 Paweł Andrzejewski – perkusja,
 Rafał Stegenta– saksofony,
 Paweł Jankowski - kontrabas.
 
Kamil Wasicki (ur.23.06.1979 w Koninie)– poeta, kompozytor, śpiewający autor, gitarzysta. Zadebiutował fonograficznie 11 kwietnia 2011roku albumem pt: "Chwyć mnie za rękę"; wydanym przez Agencję Fonograficzną Polskiego Radia. Patronat medialny nad płytą objęła "TRÓJKA"; Program 3 Polskiego Radia. 1 września 2014 r pojawiła się na rynku druga, jakże oczekiwana płyta artysty pt; Dobre rzeczy się zdarzają wydane przez Agencję Luna Music Polska. W 2019r nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia Ra rynku ukazał się najnowszy album pt. Żywioły. Artysta jest laureatem najważniejszych festiwali piosenki artystycznej w Polsce takich jak Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie czy OPPA- Międzynarodowy Festiwal Bardów w Warszawie.


Do góry