Strona korzysta z plików cookies. Możesz określic warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

OK

image

Informacje

Aktualności » Grudniowe inwestycje

Łagodna zima pozwoliła na zakończenie kolejnych, zaplanowanych na koniec 2019 roku projektów w naszej gminie. To zadania, na których realizację czekaliśmy wszyscy.

Ulica Armii Poznań ma nową nawierzchnię.
Zakończyliśmy remont nawierzchni ulicy Armii Poznań na odcinku od al. Chopina do ul. Brzegowej wraz ze skrzyżowaniem. Na inwestycję mieszkańcy Kępy Kiełpińskiej czekali wiele lat. Łączny koszt inwestycji wyniósł 720 tys. zł.

[obrazek]

Bezpieczne przejścia dla pieszych.
Bardzo ważna dla wszystkich mieszkańców inwestycja, która znacząco poprawia bezpieczeństwo i widoczność pieszych. Trzy przejścia przez ul. Warszawską zostały doposażone w doświetlenie. Łączny koszt inwestycji wyniósł 90 tys. zł.

[obrazek]

Monitoring miejski w parku przy ul. Fabrycznej.
W ramach realizowanego przez straż miejską projektu, który ma na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy, zakończono rozbudowę systemu monitoringu w parku przy ul. Fabrycznej. Zbudowano dodatkowe punkty kamerowe oraz zainstalowano łącznie cztery kamery.

[obrazek]

Monitoring w Szkole Podstawowej nr 1.
Budynek szkoły został wyposażony łącznie w 39 kamer. Sprzęt monitorujący, dający pełną możliwość podglądu oraz nagrywania, zamontowano zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.
Koszt wykonania inwestycji wraz dokumentacją projektową to około 50 tys. zł.

[obrazek]

Zmiany w Burakowie.
Wykonano niezbędną przebudowę chodnika oraz placu zabaw przy świetlicy w Burakowie.

[obrazek]


aj
fot.: aoDo góry