wrzesień
październik
listopad
grudzień
Piłkarze KS Łomianki najpierw pokonali MKS Ciechanów, by później wywalczyć w meczu na szczycie z Narwią komplet punktów i wskoczyć na drugie miejsce w tabeli. W sobotę zagrają z Błękitnymi Gąbin o pozycję lidera.

KS Łomianki będzie liderem?

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

W ostatni weekend do Łomianek przyjechał MKS Ciechanów. Eksperci jako faworyta wskazywali drużynę z ul. Fabrycznej, twierdząc, że goście skupią się bardziej na przeszkadzaniu w grze aniżeli rzucą się do wymiany ciosów. Nie pomylili się, bo spotkanie miało właśnie taki przebieg. KS Łomianki stworzył wiele klarownych sytuacji, ale dopiero w 76. minucie zdobył - jak później okazało się jedynego w tym spotkaniu - gola. Jego autorem był niezawodny Mateusz Sołtys, który pokonał bramkarza gości precyzyjnym uderzeniem.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Kilka dni później w Ostrołęce doszło do meczu na szczycie. Wicelider zmierzył się z trzecim zespołem czwartoligowych rozgrywek. KS Łomianki objął prowadzenie w 42. minucie, z kolei w 57. minucie było już 2:0. Obie bramki zdobył po stałych fragmentach gry Konrad Ksel. Na 3:0 podwyższył kilkanaście minut później Przemysław Sawicki, który wykończył zespołową akcję strzałem po długim rogu. W 86. minucie Narew (Marcin Gałązka) zdobyła honorowego, ale jednocześnie kontrowersyjnego, gola. Według gości sędzia nie dopatrzył się faulu na ich bramkarzu.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

- Do Ostrołęki pojechaliśmy z nastawieniem walki o trzy punkty. Tym bardziej, że mieliśmy dobrze rozpracowanego rywala, który zagrał bez dwóch kluczowych zawodników. W sobotę możemy awansować na pozycję lidera, ale nie patrzymy na tabelę. W każdym meczu staramy się grać o zwycięstwo - mówi Michał Piros.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Mecz z Błękitnymi odbędzie się 13 września br. w Łomiankach. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 11.00. Nasi piłkarze obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli i w przypadku zwycięstwa mają szansę na wyprzedzenie Błękitnych Raciąż.