wrzesień
październik
listopad
grudzień
Piłkarze KS Łomianki wznowili rozgrywki IV ligi po zimowej przerwie. Na inaugurację zremisowali na własnym boisku z groźnym MKS-em Przasnysz.

Remis na inaugurację

[obrazek]

[obrazek]

Do przerwy gra toczyła się w środku boiska bez wyraźnej przewagi ze strony żadnej z drużyn. Zabrakło również klarownych sytuacji do zdobycia gola. Na początku drugiej połowy MKS Przasnysz objął prowadzenie - Piotr Piasecki strzałem z 16 metrów w okienko pokonał naszego bramkarza.

[obrazek]

[obrazek]

KS Łomianki wyrównał w 62. minucie, kiedy Przemysław Sieczko wykorzystał błąd golkipera gości i umieścił futbolówkę w siatce. Do końca meczu żadna z drużyn już nie zdołała zmienić wyniku i spotkanie zakończyło się rezultatem 1:1.

[obrazek]

[obrazek]

Obecnie piłkarze z ul. Fabrycznej zajmują szóste miejsce w tabeli IV ligi (grupa północna).  W najbliższą sobotę zmierzą się na wyjeździe z Nadnarwianką Pułtusk. Początek meczu zaplanowano na godz. 15.30.