wrzesień
październik
listopad
grudzień
Sprawdziło się piłkarskie porzekadło, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. KS Łomianki mimo lepszej gry, przegrał na własnym boisku z Bugiem Wyszków 0:2.

Nieszczęśliwa porażka KS Łomianki

[obrazek]

[obrazek]

Piłkarze z Łomianek zmierzyli się w ostatni weekend z Bugiem Wyszków. W pierwszej połowie gra była wyrównana i toczyła się przeważnie w środkowej strefie boiska. Tuż przed przerwą goście objęli prowadzenie po wykorzystaniu rzutu karnego przez Arona Majczyna. Po chwili KS Łomianki mógł wyrównać, ale futbolówka poszybowała obok słupka. Gospodarze próbowali atakować.

[obrazek]

W drugiej połowie nasi zawodnicy jeszcze mocniej postawili na ofensywę. Niewiele brakowało, a KS Łomianki wyrównałby - niestety zabrakło precyzji w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W międzyczasie Bug skupił się na kontratakach. W pewnym momencie błąd popełnili obrońca i golkiper KS Łomianki, kiedy w środkowej strefie boiska pozwolili przejąć piłkę zawodnikowi drużyny gości - Maciejowi Bali, a ten po przebiegnięciu kilkudziesięciu metrów skierował futbolówkę do pustej bramki. Tym samym Bug zwyciężył 2:0.

[obrazek]

W najbliższy weekend piłkarze KS Łomianki odpoczną od rozgrywek ligowych. Mieli zmierzyć się z Błękitnymi Gąbin, ale z racji, że ich przeciwnik wycofał się z IV ligi, nasz zespół wygra walkowerem. Kolejne spotkanie odbędzie się 16 kwietnia o godz. 11.00 - przeciwnikiem będzie Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.