wrzesień
październik
listopad
grudzień
KS Łomianki przegrał na własnym boisku z Mławianką Mława 2:4. Bramki dla gospodarzy zdobyli Łukasz Barankiewicz i Mateusz Sołtys. Mimo niekorzystnego wyniku, mecz mógł podobać się kibicom.

Porażka z Mławianką

[obrazek]

[obrazek]

W ostatniej kolejce KS Łomianki zmierzył się z Mławianką. Spotkanie już od pierwszego gwizdka było toczone w szybkim tempie. Początkowo przewagę miała Mławianka, ale to gospodarze jako pierwsi zdobyli gola. Łukasz Barankiewicz wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzałem z bliska umieścił piłkę w siatce. Chwilę wcześniej jeden z zawodników KS Łomianki trafił futbolówką w słupek.

[obrazek]

Mławianka jeszcze przed przerwą odwróciła losy spotkania. Najpierw stan meczu wyrównał Szymon Masiak, który przelobował bramkarza po uderzeniu ze znacznej odległości, by następnie wykorzystać sytuację sam na sam z golkiperem. 2:1 dla Mławianki!

[obrazek]

Po przerwie KS Łomianki odrobił straty - Mateusz Sołtys uderzył zza szesnastki, przelobował bramkarza i było 2:2. Następnie gole strzelali już tylko goście. Na 3:2 podwyższył strzałem z bliska Krzysztof Filipek, natomiast wynik na 4:2 dla Mławianki ustalił Michał Stryjewski pięknym uderzeniem z woleja. KS Łomianki kończył mecz w dziesiątkę - czerwoną kartką został ukarany Daniel Ziąbski.

[obrazek]

W najbliższej kolejce nasi piłkarze będą pauzować, a kolejny mecz rozegrają 28 listopada. Ich przeciwnikiem będzie Mazur Gostynin. Aktualnie KS Łomianki zajmuje ósme miejsce w tabeli.