Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Przypominamy aktualne zasady funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Łomiankach

Od 12 października 2020 r. Urząd Miejski w Łomiankach obsługuje interesantów wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ogłosiło kolejne obostrzenia na terenie całego kraju. W Łomiankach obowiązuje czerwona strefa.

Urzędnicy Urzędu Miejskiego w Łomiankach pracują normalnie, jednakże spotkania z Interesantami zostaną ograniczone do niezbędnego minimum. Każdą ze spraw, którą możecie Państwo załatwić zdalnie - załatwcie zdalnie (mail, telefon, e-PUAP) - dla własnego i naszego bezpieczeństwa. 

Jeśli to nie jest możliwe złóżcie wypełnione i podpisane dokumenty w specjalnej skrzynce przed urzędem przy ul. Warszawskiej 115. 

Pracujemy:

  • w poniedziałki: 10.00 -18.00
  • w pozostałe dni: 8.00 – 16.00

Tu znajdziecie Państwo nasze telefony i adresy mailowe:

https://lomianki.pl/pl/kontakt/urzad-miejski/7258,Urzad-Miejski.html

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy,

Sytuacja epidemiczna w kraju obliguje mnie do tego, by chronić Was - Mieszkańców, a także pracowników Urzędu Miejskiego.

Wracamy zatem do ograniczenia kontaktów bezpośrednich między Mieszkańcami i urzędnikami.  

Od 12 października można wejść do budynków Urzędu Miejskiego wyłącznie po uprzednim umówieniu się telefonicznym. Interesanci będą wpuszczani pojedynczo.

Numery telefonów i adresy mailowe do każdego z wydziałów urzędu znajdą Państwo tutajhttps://www.lomianki.pl/pl/kontakt/urzad-miejski/7258,Urzad-Miejski.html

Każdy z Państwa jest czyimś dzieckiem, wnuczkiem, rodzicem, opiekunem, przyjacielem. Każdy z Państwa jest odpowiedzialny za kogoś więcej niż za siebie. Szczególnie w sytuacji, kiedy wirus nie odpuszcza i lawinowo wzrasta liczba osób chorych.

Nikt z Państwa nie zostanie bez pomocy, nikogo nie zostawimy ze sprawą, która jest pilna do załatwienia. Proszę jednak  o wcześniejszy telefon. Urzędnicy będą do Państwa dyspozycji, ja również. Korzystajcie Państwo z możliwości kontaktu przez „Zadaj Pytanie Pani Burmistrz" lub umig@lomianki.pl .

Obserwujcie Państwo naszą stronę www.lomianki.pl i oficjalne profile fb: Urząd Miejski w Łomiankach oraz Burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska-Piotrak.

Z poważaniem,
Burmistrz Łomianek, Małgorzata Żebrowska-Piotrak

grafika: canva/mn

27.10.2020 r.

Opcje strony

do góry