Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Przypominamy aktualne zasady funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Łomiankach

Od 12 października 2020 r. Urząd Miejski w Łomiankach obsługuje interesantów wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Urzędnicy wszystkich wydziałów i referatów pracują normalnie (pon. 10.00-18.00, wt.-pt. 8.00-16.00), jednak bezpośrednie kontakty zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Na każde spotkanie (osobistą wizytę w urzędzie) należy umówić się telefonicznie. Wiele sprawmożna załatwić zdalnie (mail, telefon, e-PUAP). Jeśli jest to niemożliwe, prosimy o złożenie wypełnionych i podpisanych dokumentów w specjalnej skrzynce przed urzędem przy ul. Warszawskiej 115.

Wydział Podatków i Opłat Lokalnych:

  • informacja o opłatach za gospodarowanie odpadami komunalnymi tel.: 22 888 98 22;
  • o płatnościach podatków lokalnych tel.: 22 888 98 20.

Dane teleadresowe urzędu: www.lomianki.pl zakładka Kontakt https://lomianki.pl/pl/kontakt/urzad-miejski/7258,Urzad-Miejski.html

Aktualizacja 31.05.2021

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy,

Sytuacja epidemiczna w kraju obliguje mnie do tego, by chronić Was - Mieszkańców, a także pracowników Urzędu Miejskiego.

Wracamy zatem do ograniczenia kontaktów bezpośrednich między Mieszkańcami i urzędnikami.  

Od 12 października 2020 r. można wejść do budynków Urzędu Miejskiego wyłącznie po uprzednim umówieniu się telefonicznym. Interesanci będą wpuszczani pojedynczo.

Numery telefonów i adresy mailowe do każdego z wydziałów urzędu znajdą Państwo tutajhttps://www.lomianki.pl/pl/kontakt/urzad-miejski/7258,Urzad-Miejski.html

Każdy z Państwa jest czyimś dzieckiem, wnuczkiem, rodzicem, opiekunem, przyjacielem. Każdy z Państwa jest odpowiedzialny za kogoś więcej niż za siebie. Szczególnie w sytuacji, kiedy wirus nie odpuszcza i lawinowo wzrasta liczba osób chorych.

Nikt z Państwa nie zostanie bez pomocy, nikogo nie zostawimy ze sprawą, która jest pilna do załatwienia. Proszę jednak  o wcześniejszy telefon. Urzędnicy będą do Państwa dyspozycji, ja również. Korzystajcie Państwo z możliwości kontaktu przez „Zadaj Pytanie Pani Burmistrz" lub um@poczta.lomianki.pl .

Obserwujcie Państwo naszą stronę www.lomianki.pl i oficjalne profile fb: Urząd Miejski w Łomiankach oraz Burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska-Piotrak.

Z poważaniem,
Burmistrz Łomianek, Małgorzata Żebrowska-Piotrak

grafika: canva/mn

27.10.2020 r.

Opcje strony

do góry