Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Maturzysto-weź udział w Spisie Powszechnym

Matura jest egzaminem dojrzałości, po zdaniu którego można wejść w dorosłe życie. Jej wyniki będą decydować o Waszej przyszłości - dalszej edukacji lub zawodzie. Po ukończeniu 18 lat stajecie się dorośli, macie swoje prawa i obowiązki jako obywatele. Jednym z nich jest udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Dzięki uczestnictwu w spisie nie tylko macie możliwość potwierdzenia swojej dojrzałości obywatelskiej, ale również bezpośrednio wpływacie na obraz współczesnego młodego pokolenia, pokazując jego stosunek do narodowości, wyznania, czy niepełnosprawności. Poprzez samospis na stronie https://spis.gov.pl/ możecie współuczestniczyć w tym badaniu na własnych warunkach, pamiętając że liczy się każdy. 

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących NSP 2021 możecie skontaktować się z Gminnym Biurem Spisowym w Łomiankach od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00 pod nr tel. 666 834 559, email nsp2021@poczta.lomianki.pl.

Życzymy Wam dobrych wyników na maturze, pomimo trudów izolacji i zdalnych lekcji. Powodzenia i do zobaczenia na stronie spisowej.

GUS
4.05.2021
az

Opcje strony

do góry