Oficjalny Serwis Informacyjny

Klub Sportowy Łomianki przegrał w Polonią Warszawa 3-0.

W sobotę 23 marca br. Klub Sportowy Łomianki zagrał mecz z Polonią Warszawa na stadionie im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego przy ul. Konwiktorskiej 6 w Warszawie.

Akcja z wyprowadzeniem piłkarzy przez nasze dzieci z roczników 2001/2002 oraz dwóch młodszych piłkarzy została przyjęta bardzo pozytywnie a stadion nagrodził zarówno dużych jak i tych małych piłkarzy owacjami.

Chłopcy również w przerwie meczu wyszli na murawę by strzelać rzuty karne bramkarzom pierwszych drużyn Polonii i KS Łomianki. Rywalizacja zakończyła się wynikiem remisowym.

Klub planuje więcej tego typu akcji, które zintegrują środowisko piłkarskie i połączy pokolenia zawodników w Łomiankach. Tego typu akcje pokazują również, że bezwzględu na miejsce zamieszkania oraz upodobania sportowe można wspólnie dobrze się bawić, bo przecież ŁĄCZY NAS PIŁKA!

Klub Sportowy Łomianki przegrał w Polonią Warszawa 3-0. Do przerwy piłkarze przegrywali jedną bramką, ale przewaga gospodarzy była dość widoczna. Gołym okiem dostrzec można było brak Łukasza Prusika, który pauzował w tym spotkaniu za kartki. W drugiej połowie odmieniony zespół Michała Pirosa zaprezentował się lepiej i przede wszystkim odważniej. Fragmentami to nasza drużyna prowadziła grę w szczególności dominując pierwsze minuty drugiej odsłony. Szkoda sytuacji z 47 minuty, gdzie po strzale Patryka Gaca fantastyczną interwencją wykazał się bramkarz gospodarzy. Za tydzień w Łomiankach podejmować będziemy lidera Bug Wyszków.

Na zakończenie zawodów sportowych na murawę ponownie wyszli nasi seniorzy wraz z młodymi adeptami pilłki nożnej by zrobić sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

źródło: KS Łomianki