Urząd Miejski w Łomiankach

https://www.lomianki.pl/pl/aktualnosci/14880,Zbiorka-na-zakup-Karetki-dla-Szpitala-Dzieciecego-w-Dziekanowie-Lesnym.html
2023-03-30, 23:30

Zbiórka na zakup Karetki dla Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym

Z inicjatywy mieszkańców Gminy Czosnów i Gminy Łomianki, Stowarzyszenia Przyjaciół Sportu i Rekreacji „Szybka Piłka”, Gminnej Biblioteki Publicznej w Czosnowie, pracowników Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym, przy ogromnym wsparciu i zaangażowaniu Gminy Czosnów, stworzona została zbiórka na zakup karetki dla SZPITALA DZIECIĘCEGO W DZIEKANOWIE LEŚNYM wraz z doposażeniem.
Obecnie placówka dysponuje wysłużonymi, starymi pojazdami, które lata świetności i niezawodności mają już dawno za sobą. Wciąż brakuje środków na nieustannie rosnące potrzeby, koszty funkcjonowania oraz remonty. Dlatego też zakup nowego pojazdu pozostaje w sferze marzeń pracowników szpitala i jego małych pacjentów. Stale pojawiają się ważniejsze wydatki i bardziej oczekiwane inwestycje. Niemniej jednak jakość świadczonych usług transportowych powinna również ulec poprawie. Stąd zrodził się pomysł zorganizowania zrzutki.
Wierzymy, że udzielone przez Państwa wsparcie przybliży nas do zrealizowania zamierzonej inicjatywy i stanie się wkładem w poprawienie jakości transportu i bezpieczeństwa dzieci hospitalizowanych w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym.

Celem powyższych działań jest zwiększenie bezpieczeństwa oraz komfortu pacjentów podczas ich transportu. Komitet Społeczny zarejestrował zbiórkę publiczną (nr 2022/3169/KS), która będzie trwała do 31 grudnia 2022 r.

Koszt karetki to ponad 300 tys. zł. Pozyskanie środków na ten bardzo ważny i szlachetny cel prowadzone będzie poprzez następujące działania:

Zbieramy poprzez:

Komitet Społeczny
7.12.2022

 

Opcje strony