Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Akcja „LATO W MIEŚCIE 2023” - ZAPISY

w okresie od 26 czerwca 2023 r. do 14 lipca 2023 r. planujemy organizację akcji „Lato w mieście 2023” w pięciu szkołach podstawowych:

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomiankach, ul. Warszawska 73,
  • Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łomiankach, ul. Partyzantów 31,
  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Łomiankach, ul. Staszica 2,
  • Szkoła Podstawowa  w Dziekanowie Leśnym, ul. Akinsa 6,
  • Szkoła Podstawowa  w Dziekanowie Polskim, ul. Rolnicza 435.

Jednak, czy akcja w danej szkole się odbędzie, ostatecznie zdecyduje liczba zapisanych uczestników. Jednocześnie informujemy, że w przypadku większej liczby chętnych dzieci, niż możliwości danej szkoły nie wszystkie dzieci zostaną przyjęte. Musimy brać pod uwagę możliwości kadrowe placówek oraz wytyczne Ministerstwa Edukacji i Nauki dotyczące m.in. liczby dzieci w grupach i powierzchni sal.

Udział w akcji będzie jak co roku odpłatny i wyniesie 250,00 zł (za jeden tydzień).
W cenie wliczone są dwa posiłki: śniadanie i obiad, woda na bieżąco podawana dzieciom podczas całodziennego pobytu oraz artykuły papiernicze i malarskie pomocne do zoorganizowania zajęć stacjonarnych. Program wypoczynku będzie realizowany na terenie placówki, w postaci zajęć sportowych, rekreacyjnych, edukacyjnych, muzycznych, plastycznych lub w jej najbliższej okolicy, tj. zajęcia wyjazdowe.

Przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-17.00, dzieci będą miały zapewnioną opiekę.

Zainteresowanych rodziców prosimy o bezpośrednie zgłaszanie się do swoich szkół, celem zapisania swoich pociech na akcję, w nieprzekraczalnym terminie do 2 czerwca 2023 r.

ag
18.05.2023
grafika: canva

Opcje strony

do góry