Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Najlepsi byli Chłopcy z Bielan

Znamy oficjalne wyniki IV Nocnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Łomianek, który odbył się z piątku na sobotę w ICDS. Na parkiecie pojawiło się aż 144 zawodników i padło 117 bramek.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

W piątek, 6 stycznia w hali sportowej Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego sympatycy aktywnego wypoczynku sprawdzili swoje umiejętności podczas czwartej edycji Nocnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej. Dokładnie o godz. 20.00 Dyrektor ICDS, Jerzy Warchoł przywitał - w imieniu Burmistrza Łomianek, Tomasza Dąbrowskiego i Zastępcy Burmistrza, Piotra Rusieckiego - uczestników i życzył im dobrej gry, prowadzonej w zasadach fair play.

[obrazek]

[obrazek]

Rywalizacja trwała przez ponad sześć godzin i zakończyła się o godz. 2.15 w nocy. W turnieju wzięło udział 12 drużyn, których barwy reprezentowało 144 zawodników - to pokazuje dużą potrzebę organizowania tego typu imprez w naszym mieście. W 31 rozegranych spotkaniach padło 117 bramek.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Zwycięzcą turnieju został zespół Chłopcy z Bielan, który wygrał wszystkie spotkania, a w finale pokonał FC Jelonki. Drużyny, które zajęły trzy pierwsze miejsca, otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy. Organizatorzy przygotowali również trzy nagrody indywidualne, które przypadły: najlepszemu bramkarzowi - Krystianowi Kropiwnickiemu (Blok Ekipa), najlepszemu zawodnikowi - Krzysztofowi Mamli (Chłopcy z Bielan) oraz najlepszemu strzelcowi - Danielowi Cechowi, który zdobył dla FC Jelonki 10 goli.