Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Rodzinny Jarmark Świąteczny za nami

W niedzielę, 3 grudnia, licznie zgromadzeni mieszkańcy Łomianek uczestniczyli w tegorocznym Rodzinnym Jarmarku Świątecznym przy ICDS. Na miejscu czekało również wiele atrakcji mikołajkowych dedykowanych najmłodszym.

W hali pneumatycznej odbył się mikołajkowy turniej piłkarski dla dzieci organizowany przez KS Łomianki pod honorowym patronatem burmistrz Łomianek, w auli ICDS - spektakl „Zamieszanie - bajka nie tylko dla dzieci” zorganizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, który przeniósł widzów do krainy baśni i bajek, a atmosfera jarmarku przeniosła wszystkich w niepowtarzalny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Po raz pierwszy zorganizowaliśmy przestrzeń dla wystawców, którzy prezentowali swoje unikatowe wyroby rękodzielnicze, ekologiczne produkty, naturalne kosmetyki oraz świąteczne specjały. Na jarmarkowej scenie również nie brakowało emocji. Święty Mikołaj obdarowywał uczestników słodkimi upominkami i z radością pozował do zdjęć, a fascynujący pokaz naukowy Elfa zaciekawił nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Warsztaty dla najmłodszych cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, pozwalając na tworzenie świątecznych ozdób i dekoracji.

Jak co roku, DJ zapraszał do tańca na lodowym parkiecie, a koncert zespołu Unemployed Lovers umilał czas wszystkim obecnych świątecznymi przebojami.

Serdecznie dziękujemy za przyjemną atmosferę i imponującą frekwencję!

 


fot:kż, mbo

Opcje strony

do góry