Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Kody do zajęć online dla ósmoklasistów i maturzystów rozdane uczniom! Powodzenia na egzaminach.

W tym roku po raz pierwszy wszyscy uczniowie 8 klas łomiankowskich szkół podstawowych i maturzyści naszego Liceum Ogólnokształcącego dostali od gminy indywidualne kody dostępów do zajęć przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty/maturalnego. Każdy z uczniów będzie mógł nieodpłatnie korzystać z zajęć on-line. Pozwoli to na pełne przygotowanie uczniów do egzaminu z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki. Każdy przedmiot to 25 lekcji on-line. Lekcje, które się już odbyły będą dostępne w ramach abonamentu na VOD lecturusjunior.pl bez ograniczeń do ostatniego dnia egzaminów.

Ósmoklasiści i maturzyści z Gminy Łomianki będą przygotowywać się do najważniejszego egzaminu pod opieką nauczycieli z grupy Superbelfrzy RP, którzy posiadają ogromne doświadczenie w używaniu nowych technologii i komunikacji on-line z dużymi grupami uczniów. Wszystkie zajęcia będą się odbywać zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.

„Dla każdego z nas egzaminy dzieci/podopiecznych to ważny moment w życiu. Często generuje stres i niepokój całej rodziny. Tego nie unikniemy, ale możemy pomóc przejść naszym dzieciakom przez ten trudny czas z przekonaniem, że zrobiliśmy ile w naszej mocy, by poradziły sobie z egzaminami. Mam nadzieję, że każdego ucieszy taki prezent i okaże się on bardzo trafiony!” – mówiła Burmistrz Łomianek – Małgorzata Żebrowska-Piotrak przekazując kody uczniom.

ag
21.02.2024 r.
fot. mbo

Opcje strony

do góry