Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Lato w Mieście 2024

Pod koniec czerwca zakończy się nauka, a rozpoczną wakacje. A to oznacza, że wielkimi krokami zbliża się wymarzony wypoczynek. Dla uczniów, którzy planują spędzić ten czas w domu, Urząd Miejski w Łomiankach przygotował ofertę w ramach akcji „Lato w Mieście”. W tym roku zniesiony zostaje limit miejsc, a to oznacza, że w akcji będzie mogło wziąć udział każde zgłoszone dziecko!

W tym roku bogatą ofertę zajęć przygotowało aż sześć gminnych szkół podstawowych. W programie zajęcia sportowe, edukacyjne, artystyczne oraz szereg zaplanowanych wycieczek wyjazdowych. Dzięki temu żadne dziecko nie będzie się nudzić. Uczniowie będą mieć zapewnioną opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00– 17:00.
 


Jak zapisać dziecko do akcji „Lato w Mieście”?

Od wtorku, 21 maja 2024, rodzice będą mogli pobierać karty zgłoszeniowe, które należy złożyć w sekretariacie swojej szkoły w terminie od 21 do 29 maja 2024 r.

Nowością tegorocznej akcji „Lato w Mieście” jest zniesienie dotychczasowego limitu uczestników. A to oznacza, że każde zgłoszone dziecko będzie mogło wziąć udział w zajęciach organizowanych w danej szkole podstawowej w okresie wakacyjnym.  Dodatkowo rodzic/opiekun będzie mógł zdecydować na ile tygodni chce zapisać dziecko – może to być jeden, dwa lub trzy turnusy.

 

Koszt udziału

Koszt uczestnictwa w akcji to 350 zł (za jeden tydzień). W cenę wliczone są dwa posiłki: śniadanie i obiad, woda na bieżąco podawana dzieciom podczas całodziennego pobytu. A także artykuły papiernicze i plastyczne pomocne do zorganizowania zajęć, warsztaty oraz transport na zajęcia wyjazdowe (w tym bilety wstępu).

Opłatę za uczestnictwo dziecka w akcji „Lato w mieście 2024” należy wpłacić na konto szkoły wskazane w karcie zgłoszenia uczestnika do 3 czerwca 2024 r.

 

„Lato w Mieście 2024” – termin akcji

Akcja „Lato w Mieście” będzie odbywać się na terenie gminy Łomianki od 24 czerwca do 12 lipca 2024 r. Specjalną wakacyjną ofertę przygotowały następujące placówki:

- Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomiankach, ul. Warszawska 73,

- Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łomiankach, ul. Partyzantów 31,

- Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Łomiankach, ul. Staszica 2,

- Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Leśnym, ul. Akinsa 6,

- Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Polskim, ul. Rolnicza 435,

- Szkola Podstawowa w Sadowej, ul. Strzelecka 32

20.05.2024 r.

Opcje strony

do góry