Oficjalny Serwis Informacyjny

Ze zmiennym szczęściem

Można mówić o zmiennym szczęściu w rozgrywkach zawodniczek SMS PZKosz Łomianki.
Przegrana w derbach, ale wygrana z MKK Siedlce.

Można mówić o zmiennym szczęściu w rozgrywkach zawodniczek SMS PZKosz Łomianki. Przegrana w derbach, ale wygrana z MKK Siedlce.

We wtorek, 20 listopada br. w Łomiankach rozegrano derby pomiędzy drużynami AZS Uniwersytet Warszawski i SMS PZKosz Łomianki. Gospodynie przegrały niestety mecz różnicą 3 pkt. Ostateczny wynik 63:66. Punkty dla SMS Łomianki zdobyły: Monika Skrzecz (25 pkt.), Monika Naczk (11 pkt.), Dominika Miłoszewska (10 pkt.), Amalia Rembiszewska (6 pkt.), Agata Ostrowska (5 pkt.), Julia Tyszkiewicz (4 pkt.), Angelika Stankiewicz (2 pkt.), Aleksandra Wajler, Joanna Łabuz, Marlena Blicharz, Martyna Stelmach, Marlena Muszak - (0 pkt.).

Na szczęście zła passa nie trwała długo. Tydzień później rywalem drużyny był zespół MKK Siedlce. Uczennice SMS od pierwszej minuty były bardzo zdeterminowane, wykorzystywały szybkie ataki i zdominowały tablicę. Dwie zawodniczki : Martyna Stelmach oraz Dominika Miłoszewska wspólnie osiągnęły aż 30 zbiórek. Po pierwszej połowie koszykarki SMS prowadziły 14 punktami. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem uczennic SMS PZKosz Łomianki: 79:61.
Punkty dla SMS Łomianki zdobyły: Amalia Rembiszewska (14 pkt.), Dominika Miłoszewska (12 pkt.), Angelika Stankiewicz(10 pkt.), Agata Ostrowska (10 pkt.), Julia Tyszkiewicz (10 pkt.), Martyna Stelmach (8 pkt.), Monika Naczk (7 pkt.), Monika Skrzecz (6 pkt.), Aleksandra Wajler (2 pkt.), Joanna Łabuz Ewelina Jackowska, Marlena Muszak (0 pkt.).